| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | PRFT480-24A46S |
| MOQ: | 10 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie pudełek papierowych |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Opis | Zasilacz 480W |
| Moc wyjściowa | 480W |
| Napięcie nominalne | 24V/20A |
| Napięcie wyjściowe | 24-28V |
| Współczynnik mocy | 400VAC-500VAC |
| Materiał obudowy | Metal (AL5052.SPCC) |
| Wymiary | 80.00 x 124.00 x 127.00mm |
Seria PRFT480-xxA46S to trójfazowe zasilacze montowane na szynie, charakteryzujące się wysoką opłacalnością, wydajnością i niezawodnością. Posiadając 150% zapasu mocy, obsługuje obciążenia o dużym natężeniu, takie jak silniki prądu stałego lub obciążenia pojemnościowe, przy zachowaniu doskonałej wydajności EMC i zgodności z normami bezpieczeństwa (UL508, UL/IEC62368, EN62477, IEC60664).
| Pozycja | Warunki pracy | Min. | Typ. | Max. | Jednostka |
|---|---|---|---|---|---|
| Zakres napięcia wejściowego | Napięcie wejściowe znamionowe (napięcie certyfikowane) | 380 | -- | 480 | VAC |
| Wejście AC | 320 | -- | 550 | ||
| Wejście DC | 450 | -- | 800 | VDC | |
| Częstotliwość napięcia wejściowego | 47 | -- | 63 | Hz |
| Pozycja | Warunki pracy | Min. | Typ. | Max. | Jednostka |
|---|---|---|---|---|---|
| Dokładność napięcia wyjściowego | Zakres pełnego obciążenia | -- | ±1.0 | -- | % |
| Tętnienia i szumy | Pasmo 20MHz (wartość szczyt-szczyt) | -- | -- | 150 | mV |
| Temperatura pracy | -40 | -- | +70 | °C |