| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | PRF120-24A30 |
| MOQ: | 10 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie pudełek papierowych |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Nazwa produktu | Przemysłowe zasilanie prądem AC/DC |
| Wpływ | AC/DC |
| Produkcja nominalna | 24V/5A |
| Zakres napięcia | 23.5-28.0V |
| Maksymalne obciążenie pojemne | 50000 μF |
| Moc wyjściowa | 120 W |
| Pozycja | Warunki eksploatacji | Min. | Typowy. | Max, proszę. | Jednostka |
|---|---|---|---|---|---|
| Zakres napięcia wejściowego | Wpływ znamionowy (przyznane napięcie) | 100 | - Tak. | 240 | VAC |
| Wejście AC | 85 | - Tak. | 264 | ||
| Wejście prądu stałego | 120 | - Tak. | 370 | VDC | |
| Częstotliwość napięcia wejściowego | Wpływ nominalny AC | 50 | - Tak. | 60 | Hz |
| Pozycja | Warunki eksploatacji | Min. | Typowy. | Max, proszę. | Jednostka |
|---|---|---|---|---|---|
| Dokładność napięcia wyjściowego | Zakres pełnego obciążenia | - Tak. | ± 1.0 | - Tak. | % |
| Rozporządzenie o linii | Obciążenie nominalne | - Tak. | ± 0.5 | - Tak. | |
| Regulacja obciążenia | 0% - 100% obciążenia | - Tak. | ± 1.0 | - Tak. |
| Materiał sprawy | Metal (AL5052, SPCC, SGCC) |
| Wymiary | 1100,00 x 32,00 x 124,00 mm |
| Waga | 490 g ± 1% (typowy) |
| Metoda chłodzenia | Wolna konwekcja powietrza |