| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | PRF240-55A30 |
| MOQ: | 10 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie pudełek papierowych |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Opis | Zasilanie 55V |
| Moc wyjściowa | 242W |
| Produkcja nominalna | 55V/4,4A |
| Napięcie wyjściowe | 52.0-56.0 |
| Wskaźnik mocy | 115VAC-230VAC |
| Funkcja DC OK | Obciążenie oporowe |
| Pozycja | Warunki eksploatacji | Min. | Typowy. | Max, proszę. | Jednostka |
|---|---|---|---|---|---|
| Zakres napięcia wejściowego | Wpływ znamionowy (przyznane napięcie) | 100 | - Tak. | 240 | VAC |
| Wejście AC | 85 | - Tak. | 264 | ||
| Wejście prądu stałego | 120 | - Tak. | 370 | VDC | |
| Prąd wejściowy | Wpływ znamionowy | - Tak. | - Tak. | 3 | A |
| Pozycja | Warunki eksploatacji | Min. | Typowy. | Max, proszę. | Jednostka |
|---|---|---|---|---|---|
| Dokładność napięcia wyjściowego | Zakres pełnego obciążenia | 55V | - Tak. | ± 1.0 | % |
| Ruch i hałas | szerokość pasma 20 MHz (wartość szczytowa-szczytowa) | 55V | - Tak. | 100-200 | mv |
| Pozycja | Wartość |
|---|---|
| Materiał sprawy | Metal (AL5052, SPCC) |
| Wymiary | 1240,00 x 41,00 x 110,00 mm |
| Waga | 650 g (typowy) |
| Metoda chłodzenia | Wolna konwekcja powietrza |