| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | PRF240-48A30 |
| MOQ: | 10 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie pudełek papierowych |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Opis | Zasilacz 240V |
| Moc wyjściowa | 240W |
| Znamionowe wyjście | 48V/5A |
| Napięcie wyjściowe | 48.0-53.0 |
| Prąd upływu | <0.5mA |
| Normy bezpieczeństwa | 48V |
| Napięcie testowe | 500VDC |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
Ten przemysłowy zasilacz o mocy 240W dostarcza napięcie wyjściowe 48V/5A z wysoką stabilnością i odpornością na zakłócenia dla urządzeń sterowania przemysłowego w trudnych warunkach. Kompaktowa konstrukcja do montażu na szynie DIN oszczędza miejsce, zapewniając jednocześnie niezawodne zasilanie.
| Pozycja | Warunki pracy | Min. | Typ. | Maks. | Jednostka |
|---|---|---|---|---|---|
| Zakres napięcia wejściowego | Znamionowe wejście (napięcie certyfikowane) | 100 | -- | 240 | VAC |
| Wejście AC | 85 | -- | 264 | ||
| Wejście DC | 120 | -- | 370 | VDC | |
| Prąd wejściowy | Znamionowe wejście | -- | -- | 3 | A |
| Prąd upływu | 264VAC | <0.5mA | |||
| Pozycja | Specyfikacja |
|---|---|
| Materiał obudowy | Metal (AL5052, SPCC) |
| Wymiary | 124.00 x 41.00 x 110.00 mm |
| Waga | 650g (typ.) |
| Metoda chłodzenia | Swobodna konwekcja powietrza |