| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | U18-D1000UIT-R00A |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Polybag packing |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Typ wyjścia N2I | 1 analogowe wyjście napięciowe 0-10V + 1 analogowe wyjście prądowe 4-20mA, góra/dół |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 200mA, czerwona dioda LED i zielona dioda LED migają jednocześnie |
| Czas inicjalizacji | < 500ms |
| Powtarzalność | ±0,15% F.S. |
| Czerwona dioda LED | Brak obiektu: świeci, nauczanie bez obiektu: miga |
| Dokładność | ±1% (wbudowana kompensacja dryfu temperaturowego) |
| Stopień ochrony obudowy | IP67 |
| Impedancja obciążenia | I/<300 Ohm, U>1 k Ohm |
Przemysłowy czujnik ultradźwiękowy to precyzyjne urządzenie z wyświetlaczem LED, przeznaczone do dokładnego pomiaru odległości w środowiskach przemysłowych. Dzięki rozdzielczości 0,17 mm i zasięgowi wykrywania 60-1000 mm, zapewnia niezawodne działanie w wymagających zastosowaniach.
| Dokładność | ±1% (wbudowana kompensacja dryfu temperaturowego) |
| Typ połączenia | 5-pinowe złącze M12 |
| Typ wyjścia UI | 1 analogowe wyjście napięciowe 0-10V + 1 analogowe wyjście prądowe 4-20mA, góra/dół |
| Stopień ochrony obudowy | IP67 |
| Napięcie zasilania | 10-30V DC, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją |
| Powtarzalność | ±0,15% F.S. |
| Waga | 38g |
Przemysłowy czujnik ultradźwiękowy KRONZ jest idealny do różnych zastosowań przemysłowych, w tym: