| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | U18-D1000N(P)1T-R00A |
| MOQ: | 5 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie w torebkę foliową |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Czujniki ultradźwiękowe U18 |
| Typ połączenia | Złącze 5-pinowe, M12 |
| Stopień ochrony obudowy | IP67 |
| Napięcie zasilania | 10-30V DC |
| Zakres detekcji | 60-1000mm |
| Strefa martwa | 0-60mm |
| Rozdzielczość | 0.17mm |
| Powtarzalność | ±0.15% F.S. |
| Model | U18-D1000N(P)1T-R00A |
| Dokładność | ±1% (wbudowana kompensacja dryfu temperaturowego) |
| Czas reakcji | 52ms |
| Histereza przełączania | 2mm |
| Częstotliwość przełączania | 19Hz |
| Czas inicjalizacji | < 500ms |
| Impedancja obciążenia | I/ 1k Ohm |
| Prąd bez obciążenia | ≤30mA |
| Materiał | Miedź niklowana, złączki plastikowe, żywica epoksydowo-szklana |
| Temperatura otoczenia | -25℃ ~ +70℃ (248~343K) |
| Temperatura przechowywania | -40℃ ~ +85℃ (233~358K) |
| Waga | 38g |