| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | U18-D300UIT-R00A |
| MOQ: | 10 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie w torebkę foliową |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Zakres wykrywania | 30-300 mm |
| Strefa ślepa | 0-30 mm |
| Rozstrzygnięcie | 00,1 mm |
| Czas reakcji | 22 ms |
| Prąd bez obciążenia | ≤ 30 mA |
| Napięcie zasilania | 10-30V prądu stałego |
| Wskaźnik klasyfikacji obudowy | IP67 |
| Rodzaj połączenia | 5pin, złącze M12 |
| Model | U18-D300UIT-R00A |
| Powtarzalność | ± 0,15% F.S. |
| Dokładność | ± 1% (z wbudowaną kompensacją przesunięcia temperatury) |
| Czas inicjalizacji | < 500 ms |
| Napięcie zasilania | 10-30V prądu stałego z ochroną odwrotnej biegunowości |
| Wskaźniki LED | Czerwony: nie wykryto obiektu (zapala się), Zielony: wykryto obiekt (zapala się) |
| Ochrona przed prądem | 200mA (światła LED migają jednocześnie) |
| Impedancja obciążenia | I/ < 300 Ohm, U/ > 1k Ohm |
| Rodzaj wejścia | Nauczanie i synchronizacja |
| Materiał | Pozostałe materiały, z tworzyw sztucznych |
| Temperatura otoczenia | -25°C ~ +70°C (248~343K) |
| Temperatura przechowywania | -40°C ~ +85°C (233~358K) |
| Waga | 35 g |
| Rodzaj wyjścia | UI: 1 analogiczne wyjście napięcia 0-10V + 1 analogiczne wyjście prądu 4-20mA, w górę/dolę |