| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | U12-D200N(P)2T-R00A |
| MOQ: | 5 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie w torebkę foliową |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Opis | Czujniki ultradźwiękowe 20-200mm |
| Częstotliwość przełączania | 45Hz |
| Napięcie zasilania | 10-30V DC |
| Kolor diody LED | Zielony, Czerwony |
| Strefa martwa | 0-20mm |
| Rozdzielczość | 0.1mm |
| Prąd bez obciążenia | ≤30mA |
| Waga | 20g |
| Model | U12-D200N(P)2T-R00A |
| Zakres wykrywania | 20-200mm |
| Strefa martwa | 0-20mm |
| Rozdzielczość | 0.1mm |
| Powtarzalność | ±0.15%F.S. |
| Dokładność | ±1%(wbudowana kompensacja dryfu temperaturowego) |
| Czas odpowiedzi | 22ms |
| Histereza przełączania | 1mm |
| Częstotliwość przełączania | 45Hz |
| Czas inicjalizacji | < 500ms |
| Napięcie zasilania | 10-30V DC, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją |
| Czerwona dioda LED | Brak wykrytego obiektu: świeci, uczenie się przy braku wykrytego obiektu: miga |
| Zielona dioda LED | Wykryty obiekt: świeci, uczenie się przy wykrytym obiekcie: miga |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 200mA, czerwona i zielona dioda LED migają jednocześnie |
| Impedancja obciążenia | I/ < 300 Ohm, U/ > 1k Ohm |
| Prąd bez obciążenia | ≤30mA |
| Typ wejścia | Teach-in i synchronizacja |
| Materiał | Miedź niklowana, elementy plastikowe, żywica epoksydowa szklana |
| Stopień ochrony obudowy | IP67 |
| Typ połączenia | 4-pinowe, złącze M12 |
| Temperatura otoczenia | -25℃ ~ +70℃ (248~343K) |
| Temperatura przechowywania | -40℃ ~ +85℃ (233~358K) |
| Waga | 20g |
| Typ wyjścia | N2: 1 wyjście przełączające npn NO/NC P2: 1 wyjście przełączające pnp NO/NC |