| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | U12-D120N(P)2T-R00A |
| MOQ: | 5 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie w torebkę foliową |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Model | U12-D120N(P) 2T-R00A |
|---|---|
| Zakres wykrywania | 20-120 mm |
| Strefa ślepa | 0-20 mm |
| Rozstrzygnięcie | 00,1 mm |
| Powtarzalność | ± 0,15% F.S. |
| Dokładność | ± 1% (z kompensacją temperatury) |
| Czas reakcji | 18 ms |
| Hysteresa przełączająca | 1 mm |
| Częstotliwość przełączania | 55 Hz |
| Czas inicjalizacji | < 500 ms |
| Napięcie zasilania | 10-30V prądu stałego z ochroną odwrotnej biegunowości |
| Wskaźniki LED | Czerwona dioda LED:Światła, gdy nie wykryto przedmiotu, migające podczas nauczania Zielona dioda LED:Światła podczas wykrywania obiektu, migające podczas nauczania |
| Ochrona | Ochrona przed prądem nadprądowym w temperaturze 200 mA (światła LED migają jednocześnie) |
| Impedancja obciążenia | I/ < 300 Ohm, U/ > 1k Ohm |
| Prąd bez obciążenia | ≤ 30 mA |
| Rodzaj wejścia | Nauczanie i synchronizacja |
| Budowa | Pozostałe materiały, z tworzyw sztucznych |
| Wskaźnik klasyfikacji | IP67 |
| Połączenie | Złącze M12 o 4 gniazdach |
| Temperatura pracy | -25°C do +70°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do +85°C |
| Waga | 16 g |
| Opcje wyjścia | N2:1 wyjście przełącznika NPN NO/NC P2:1 wyjście przełączania PNP NO/NC |