| Nazwa marki: | Kronz |
| Numer modelu: | U18-D500UT-R00A |
| MOQ: | 10 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie w torebkę foliową |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Opis | Czujnik ultradźwiękowy |
| Stopień ochrony obudowy | IP67 |
| Rozdzielczość | 0,15 mm |
| Powtarzalność | ±0,15% F.S. |
| Dokładność | ±1% |
| Prąd bez obciążenia | ≤30mA |
| Typ wejścia | Nauczanie i synchronizacja |
| Typ połączenia | 5-pinowe, złącze M12 |
Czujnik ultradźwiękowy U118-D500UT-R00A ma zasięg detekcji 50-500 mm, napięcie zasilania 10-30VDC, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją. Analogowe wyjście napięciowe 0-10V, góra/dół. Czujniki ultradźwiękowe wykorzystują fale ultradźwiękowe do takich zastosowań, jak wykrywanie odległości do obiektu, wykrywanie obecności lub braku obiektów oraz wykrywanie ruchu obiektów.
| Model | U18-D500UT-R00A |
| Zasięg detekcji | 50-500 mm |
| Strefa martwa | 0-50 mm |
| Rozdzielczość | 0,15 mm |
| Powtarzalność | ±0,15% F.S. |
| Dokładność | ±1% (wbudowana kompensacja dryfu temperaturowego) |
| Czas odpowiedzi | 32 ms |
| Czas inicjalizacji | < 500 ms |
| Napięcie zasilania | 10-30V DC, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją |
| Czerwona dioda LED | brak wykrytego obiektu: świeci, nauczanie przy braku wykrytego obiektu: miga |
| Zielona dioda LED | wykryty obiekt: świeci, nauczanie przy wykrytym obiekcie: miga |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 200mA, czerwona i zielona dioda LED migają jednocześnie |
| Impedancja obciążenia | |
| Prąd bez obciążenia | ≤30mA |
| Typ wejścia | nauczanie i synchronizacja |
| Materiał | Miedź niklowana, złączki plastikowe, żywica epoksydowo-szklana |
| Stopień ochrony obudowy | IP67 |
| Typ połączenia | 5-pinowe, złącze M12 |
| Temperatura otoczenia | -25°C ~ +70°C (248~343K) |
| Temperatura przechowywania | -40°C ~ +85°C (233~358K) |
| Waga | 35g |
| Typ wyjścia | U: 1 analogowe wyjście napięciowe 0-10V, góra/dół |