| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | U30-D2000N(P)1T-R00A |
| MOQ: | 10 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie w torebkę foliową |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Zasięg detekcji | 100-2000mm |
| Strefa martwa | 0-100mm |
| Powtarzalność | ±0.15%F.S. |
| Czas reakcji | 82ms |
| Czas inicjalizacji | < 500ms |
| Napięcie zasilania | 10-30V DC, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją |
| Impedancja obciążenia | I/ 1k Ohm |
| Prąd bez obciążenia | ≤30mA |
| Model | U30-D2000N(P)1T-R00A |
| Rozdzielczość | 0.17mm |
| Dokładność | ±1% (z wbudowaną kompensacją dryfu temperaturowego) |
| Histereza przełączania | ±2mm |
| Częstotliwość przełączania | 10Hz |
| Wskaźniki LED | Czerwony: Obiekt nie wykryty (świeci), Zielony: Obiekt wykryty (świeci) |
| Zabezpieczenie nadprądowe | 200mA (diody LED migają jednocześnie) |
| Typ wejścia | Teach-in i synchronizacja |
| Materiał | Miedź niklowana, złączki plastikowe, żywica epoksydowa szklana |
| Stopień ochrony obudowy | IP67 |
| Typ połączenia | 5-pinowe, złącze M12 |
| Temperatura otoczenia | -25℃ do +70℃ (248~343K) |
| Temperatura przechowywania | -40℃ do +85℃ (233~358K) |
| Waga | 105g |
| Typ wyjścia | N1: 1 wyjście przełączające NPN, NO/NC |