| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | U18-D1000N(P)32T-R00A |
| MOQ: | 10 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie w torebkę foliową |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Zakres wykrywania | 60-1000 mm |
| Strefa ślepa | 0-60 mm |
| Wskaźnik klasyfikacji obudowy | IP67 |
| Czas reakcji | 52 ms |
| Przełączanie histerezy | 2 mm |
| Częstotliwość przełączania | 19 Hz |
| Czas inicjalizacji | < 500 ms |
| Powtarzalność | ± 0,15% F.S. |
| Model | U18-D1000N(P)32T-R00A |
| Zakres wykrywania | 60-1000 mm |
| Strefa ślepa | 0-60 mm |
| Rozstrzygnięcie | 0.17mm |
| Powtarzalność | ± 0,15% F.S. |
| Dokładność | ± 1% (z wbudowaną kompensacją przesunięcia temperatury) |
| Czas reakcji | 52 ms |
| Przełączanie histerezy | 2 mm |
| Częstotliwość przełączania | 19 Hz |
| Czas inicjalizacji | < 500 ms |
| Napięcie zasilania | 10-30V prądu stałego z ochroną odwrotnej biegunowości |
| Wskaźniki LED | Czerwony: nie wykryto obiektu (zapala się), zielony: wykryto obiekt (zapala się) |
| Ochrona przed prądem | 200mA (LED migają jednocześnie przy uruchomieniu) |
| Impedancja obciążenia | I/ < 300 Ohm, U/ > 1k Ohm |
| Prąd bez obciążenia | ≤ 30 mA |
| Rodzaj wejścia | Nauczanie i synchronizacja |
| Materiał | Pozostałe materiały, z tworzyw sztucznych |
| Wskaźnik klasyfikacji obudowy | IP67 |
| Rodzaj połączenia | 5pin, złącze M12 |
| Temperatura otoczenia | -25°C ~ +70°C (248~343K) |
| Temperatura przechowywania | -40°C ~ +85°C (233~358K) |
| Waga | 38 g |
| Rodzaj wyjścia | N32: 1 wyjście przełączania NPN NO/NC P32: 1 wyjście przełączania PNP NO/NC |