| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | U18-D300N(P)32T-R00A |
| MOQ: | 10 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie w torebkę foliową |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Zakres wykrywania | 30-300 mm |
| Rozstrzygnięcie | 00,1 mm |
| Przełączanie histerezy | 2 mm |
| Częstotliwość przełączania | 45 Hz |
| Napięcie zasilania | 10-30VDC |
| Impedancja obciążenia | I/ < 300 Ohm,U/ > 1k Ohm |