| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | U12-D200N(P)1T-R00A |
| MOQ: | 5 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie w torebkę foliową |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Seria | Seria U12 |
| Funkcje | Łatwy w instalacji |
| Zasięg wykrywania | 20-200mm |
| Czas reakcji | 22mm |
| Histereza przełączania | 1mm |
| Częstotliwość przełączania | 45hz |
| Powtarzalność | ±0.15% F.S. |
| Napięcie zasilania | 10-30V DC |