| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | KAWPN32X00/0032N/0032/16X16N/16X16 |
| MOQ: | 5 |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie polarne |
| Warunki płatności: | T/T, MoneyGram, Western Union |
| Model | Typ | Kanały | Typ wyjścia |
|---|---|---|---|
| KAWPN32X00 | Moduł wejść cyfrowych | 32 DI | - |
| KAWPN0032N | Moduł wyjść cyfrowych | 32 DO | NPN |
| KAWPN0032 | Moduł wyjść cyfrowych | 32 DO | PNP |
| KAWPN16X16N | Moduł wejść/wyjść cyfrowych | 16 DI + 16 DO | NPN |
| KAWPN16X16 | Moduł wejść/wyjść cyfrowych | 16 DI + 16 DO | PNP |
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Moc wejściowa | 2W |
| Napięcie wejściowe | 24VDC (±25%) |
| Prąd wejściowy | 3mA |
| Prąd wyjściowy | Maks. 500mA |
| Napięcie izolacji | 500V |
| Metoda izolacji | Optokopler |
| Logika wejściowa 1 | 15~30V |
| Logika wejściowa 0 | -3~3V |
| Logika wyjściowa 1 | 15~30V |
| Logika wyjściowa 0 | -3~3V |
| Wymiary | 100 x 100 x 42,5 mm |
| Temperatura pracy | -10~55°C |
| Temperatura przechowywania | -20~80°C |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Interfejs | 2×RJ45 (X1/X2) + Type-C |
| Montaż | Szyna DIN (35mm) |
| Certyfikacja | CE |