| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | M0805BM-2/SŁABY |
| MOQ: | 50 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie w torebkę foliową |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj | Kontakt |
| Nazwa produktu | M8 Zestaw kablowy przedmontowany |
| Materiał powierzchni kontaktowej | Pozostałe, o masie nieprzekraczającej 1 mm |
| Materiał obudowy | TPU, czarny |
| Materiał pieczętowy | FPM/FKM |
| Odporność kontaktowa | ≤ 5mΩ |
| Temperatura otoczenia | -25~+85°C |
| Stopień ochrony | IP67 |
W sprzęcie medycznym złącza M8 są stosowane ze względu na niewielkie rozmiary i niezawodne połączenia, zapewniające wydajność różnych urządzeń diagnostycznych i monitorujących.
| Standardowy | IEC 61076-2-104 |
|---|---|
| Materiał z orzechów kontaktowych | Pozostałe włókna, z włókien włókienniczych |
| Materiał powierzchni kontaktowej | Pozostałe, o masie nieprzekraczającej 1 mm |
| Materiał nośny kontaktowy | PA, czarny |
| Materiał obudowy | TPU, czarny |
| Materiał pieczętowy | FPM/FKM |
| Odporność izolacyjna | ≥ 100MΩ |
| Odporność kontaktowa | ≤ 5mΩ |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Temperatura otoczenia | -25~+85°C |
| Cykl rozmnażania | > 100 |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Przypisanie szpilki | Kolor drutu | Kodowanie | Prąd nominalny | napięcie | Wskaźnik drutu | Wylot kablowy | Długość | Model nr. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1=BN 2=WH 3=BU 4=BK 5=GY | B | 3A | 60 V | 5x0,25 (5x24AWG) PVC, czarny | Wprost. | 2M | M0805BM-2/POOR | |
| 5M | M0805BM-5/POOR | |||||||
| 10M | M0805BM-10/POOR |