| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | UES-05TH |
| MOQ: | 1 |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Box Packing |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| PoE Max Power Per Port | 30 W (IEEE 802.3at) |
| Chłodzenie | O temperaturze nieprzekraczającej 20 °C |
| Klasyfikacja ochrony | IP40 |
| Wskaźnik mocy | PWR |
| Temperatura przechowywania | -40~75 °C ((-40~167 °F) |
| PoE+Ports | 4GE PoE, 802.3af,802.3at, automatyczne negocjacje |
| Poziom opóźnienia | < 10 μs |
| Tryb przekazywania | Zbiórka i przekaz |
| Pamięć bufora pakietów | 1.2Mbit |
| Terminal połączenia | Zdejmowalny blok końcówek śruby |
| Waga | 0.36kg |
| Adres MAC | 2K |
| MTBF | 300000 godzin |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Certyfikacja | CE |
| Minimalna ilość zamówienia | 1 |
| Ceny | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania | Opakowanie pudełka |
| Czas dostawy | 5-8 dni roboczych |
| Warunki płatności | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia | 100, 000 sztuk miesięcznie |