| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | USA-05TH |
| MOQ: | 10 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie pudełek papierowych |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Status produktu | Stan magazynowy |
| Funkcja | PoE |
| Tryb komunikacji | Pełny dupleks i półdupleks |
| Stan | Nowy |
| Napięcie zasilania | DC12-52V (PoE) |
| Bufor pakietów | 1 Mbit |
| Tablica adresów MAC | 2 K |
| Wskaźnik zasilania | PWR |
Seria US obsługuje redundantne wejście zasilania 12~52VDC z mechanizmem podwójnej ochrony: zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją zasilania i bezpiecznik przeciążeniowy. Te wytrzymałe, niezarządzane przełączniki pracują w temperaturach od -40°C do 75°C, co czyni je idealnymi do trudnych warunków. Oszczędzające miejsce mocowanie na szynie DIN, stopień ochrony IP40 i wskaźniki LED zapewniają niezawodne rozwiązania sieciowe typu plug-and-play.
| Opis produktu | 5-portowy niezarządzany przemysłowy przełącznik Ethernet z PoE (opcjonalnie) |
| Opis portu | 5 x żeńskie RJ45 8-pinowe 1-port 10/100/1000Base-T(X) uplink 4-porty 10/100/1000Base-T(X) downlink MDI/MDI-X auto-crossover, auto-negotiation |
IEEE802.3, IEEE802.3i 10Base-T; IEEE802.3u 100Base-TX/FX; IEEE802.3ab1000Base-T; IEEE802.3at; IEEE802.3af; IEEE802.3z1000Base-X; IEEE802.3x
| Temperatura pracy | -40~75°C (-40~167°F) |
| Temperatura przechowywania | -40~75°C (-40~167°F) |
| Wilgotność względna | 5% ~ 95% (bez kondensacji) |
| Napięcie wejściowe | DC12-52V/DC 48-52V (PoE) |
| Złącze zasilania | Wyjmowany blok zacisków śrubowych |
| Zabezpieczenie przed przeciążeniem prądowym | Obecne |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | Obecne |
| Obudowa | Metal |
| Stopień ochrony | IP40 |
| Montaż | Szyna DIN, ścienny |
| Metoda chłodzenia | Chłodzenie naturalne, bez wentylatora |
| Waga | 0.36Kg |
| Rozmiar | 117.7 x 88.7 x 34mm (dł. x szer. x wys.) |
| Pamięć bufora pakietów | 1.2 Mkbit |
| Adres MAC | 2K |
| Pobór mocy | < 3W |
| Przepustowość | 14G |
| Szybkość przekazywania | 1.488Mpps |
| Opóźnienie | < 10μs |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |