| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | U18-D300N(P)2T-R00A |
| MOQ: | 10 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie w torebkę foliową |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Zasięg detekcji | 30-300mm |
| Strefa martwa | 0-30mm |
| Powtarzalność | ±0.15% F.S. |
| Czas reakcji | 22ms |
| Histereza przełączania | 2mm |
| Częstotliwość przełączania | 45Hz |