| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | M7803F-2/P00K |
| MOQ: | 5 |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Polybag packing |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Materiał nośny w kontakcie | /PA, Czarny |
| Materiał powierzchni kontaktowej | Pozostałe, o masie nieprzekraczającej 1 mm |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Kodowanie | A |
| Cykl rozmnażania | > 100 |
| Materiał kablowy | PVC, czarny |
| Opis | 7/8" łącznik kablowy |
| napięcie | 600 V |
| Kolor drutu | 1=GN/YE,2=BN,3=BU |
| Temperatura otoczenia | -25~+85°C |
| Kodowanie | A |
| Materiały mieszkaniowe | TPU, czarny |
| Prąd nominalny | 8A |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Materiał orzechów kontaktowych | Pozostałe, z włókien sztucznych |
| Opis | 7/8" łącznik kablowy |
| Rodzaj złącza | Wprost. |
| napięcie | 600 V |