| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | M1204DM-10-M1204DM/E301 |
| MOQ: | 50 |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Polybag packing |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 60V |
| Temperatura otoczenia | -25~+85°C |
| Materiał uszczelniający | FPM/FKM |
| Pin | 4 |
| Kolor przewodu | 1 = BIAŁY/POMARAŃCZOWY(+tx) 2 = BIAŁY/ZIELONY(+rx) 3 = POMARAŃCZOWY(-tx) 4 = ZIELONY(-rx) |
| Prąd znamionowy | 2 A |
| Rezystancja izolacji | ≥100MΩ |
| Kodowanie | D |
| Standard | IEC 61076-2-101 |
|---|---|
| Materiał nakrętki styku | Mosiądz, niklowany |
| Materiał powierzchni styku | Mosiądz, pozłacany |
| Materiał izolatora styku | PA, czarny |
| Materiał obudowy | TPU, czarny |
| Materiał uszczelniający | FPM/FKM |
| Rezystancja izolacji | ≥100MΩ |
| Rezystancja styku | ≤5mΩ |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Temperatura otoczenia | -25~+85°C |
| Cykle łączenia | >100 |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Kolor przewodu | Kodowanie | Prąd znamionowy | Napięcie | Przekrój przewodu | Wyjście kablowe | Długość | Nr modelu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 = BIAŁY/POMARAŃCZOWY(+tx) 2 = BIAŁY/ZIELONY(+rx) 3 = POMARAŃCZOWY(-tx) 4 = ZIELONY(-rx) |
D | 2A | 60V | 2×2×0.25, ekranowany (2×2×24AWG) Niebiesko-zielony, PVC, OD=5.6 |
Prosty | 10M | M1204DM-10-M1204DM/E301 |