| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | M1204DM-2-M1204DM/E331 |
| MOQ: | 50 |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Polybag packing |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Materiał powierzchni kontaktowej | Pozostałe, o masie nieprzekraczającej 1 mm |
| Odporność izolacyjna | ≥ 100MΩ |
| Włókna | 2 x 2 x 24 AWG |
| Kod | D |
| Osłona | - Tak, proszę. |
| Kabel | 2 m |
| Wylot kablowy | Wprost. |
| Standardowy | IEC 61076-2-101 |
|---|---|
| Materiał z orzechów kontaktowych | Pozostałe, z włókien sztucznych |
| Materiał powierzchni kontaktowej | Pozostałe, o masie nieprzekraczającej 1 mm |
| Materiał nośny kontaktowy | PA, czarny |
| Materiał obudowy | TPU, czarny |
| Materiał pieczętowy | FPM/FKM |
| Odporność izolacyjna | ≥ 100MΩ |
| Odporność kontaktowa | ≤ 5mΩ |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Temperatura otoczenia | -25~+85°C |
| Cykl rozmnażania | > 100 |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Przypisanie szpilki | Kolor drutu | Kodowanie | Prąd nominalny | napięcie | Wskaźnik drutu | Wylot kablowy | Długość | Model nr. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 = WH/OR(+tx) 2 = WH/GH(+rx) 3 = OR(-tx) 4 = GN(-rx) |
D | 1.5A | 60 V | 2x2x0.14, osłonięty (2×2×26AWG) niebieskozielony, PUR, łańcuch oporu OD=6.2 | Wprost. | 5M | M1204DM-5-M1204DM/E331 |