| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | M1208M-5-M1208M/E501 |
| MOQ: | 50 |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Polybag packing |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 1.5A |
| Materiał uszczelki | FPM/FKM |
| Materiał nakrętki styku | Mosiądz, niklowany |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Temperatura otoczenia | -25~+85°C |
| Materiał kabla | PVC |
| Napięcie | 30V |
| Rezystancja styku | ≤5mΩ |
| Standard | IEC 61076-2-101 |
| Materiał nakrętki styku | Mosiądz, niklowany |
| Materiał powierzchni styku | Mosiądz, pozłacany |
| Materiał izolatora styku | PA, czarny |
| Materiał obudowy | TPU, czarny |
| Materiał uszczelki | FPM/FKM |
| Rezystancja izolacji | ≥100MΩ |
| Rezystancja styku | ≤5mΩ |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Temperatura otoczenia | -25~+85°C |
| Cykle łączenia | >100 |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Przypisanie pinów | Kolor przewodu | Kod | Prąd znamionowy | Napięcie | Przekrój przewodu | Wyjście kablowe | Długość | Nr modelu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 = BIAŁY/NIEBIESKI 2 = BIAŁY/BRĄZOWY 3 = BRĄZOWY 4 = POMARAŃCZOWY 5 = BIAŁY/ZIELONY 6 = BIAŁY/POMARAŃCZOWY 7 = NIEBIESKI 8 = ZIELONY |
A | 1.5A | 30V | 4x2x0.14, ekranowany (4x2x26AWG) niebiesko-zielony, PVC, średnica zewnętrzna=6.2 | Prosty | 5M | M1208M-5-M1208M/E501 |