| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | M1204DM-5-M1204DM/E301 |
| MOQ: | 50 |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Polybag packing |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Odporność kontaktowa | ≤ 5mΩ |
| Kodowanie | D |
| Szpilka | 4 |
| napięcie | 60 V |
| Kabel | 5 metrów |
| Materiał z orzechów kontaktowych | Pozostałe, z włókien sztucznych |
| Prąd nominalny | 2A |
| Złącze | M12 do M12 |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Standardowy | IEC 61076-2-101 |
| Materiał z orzechów kontaktowych | Pozostałe włókna, z włókien włókienniczych |
| Materiał powierzchni kontaktowej | Pozostałe, o masie nieprzekraczającej 1 mm |
| Materiał nośny kontaktowy | PA, czarny |
| Materiał obudowy | TPU, czarny |
| Materiał pieczętowy | FPM/FKM |
| Odporność izolacyjna | ≥ 100MΩ |
| Odporność kontaktowa | ≤ 5mΩ |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Temperatura otoczenia | -25~+85°C |
| Cykl rozmnażania | > 100 |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Szpilka | Kolor drutu | Funkcja |
|---|---|---|
| 1 | WH/OR | +TX |
| 2 | WH/GH | +RX |
| 3 | LUB | -TX. |
| 4 | GN | - RX. |