| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | RJ45S-15/E60K |
| MOQ: | 80 |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Polybag packing |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Napięcie | 48V |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Materiał korpusu uchwytu | TPU, czarny |
| Długość | Dostosowane |
| Materiał nakrętki styku | Mosiądz, niklowany |
| Materiał powierzchni styku | Mosiądz, pozłacany |
| Prąd znamionowy | 1.5A |
| Cykle łączenia | >100 |
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Typ gwintu | RJ45 |
| Materiał nakrętki styku | Mosiądz, niklowany |
| Materiał powierzchni styku | Mosiądz, pozłacany |
| Materiał nośnika styku | PA, czarny |
| Materiał obudowy | TPU, czarny |
| Materiał uszczelnienia | FPM/FKM |
| Rezystancja izolacji | ≥100MΩ |
| Rezystancja styku | ≤5mΩ |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Temperatura otoczenia | -25~+85℃ |
| Cykle łączenia | >100 |
| Stopień ochrony | IP20 |