| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | F1205F-SR/M16 |
| MOQ: | 50 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie w torebkę foliową |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj | łącznik M12 |
| Opis | Złącza dla płaszczyzn męskich |
| napięcie | 250 V |
| Kontakty | Pudełka lutowa |
| Kodowanie | A |
| Szpilka | 3 |
| Standardowy | IEC 61076-2-101 |
|---|---|
| Materiał z orzechów kontaktowych | Pozostałe, z włókien sztucznych |
| Materiał powierzchni kontaktowej | Pozostałe, o masie nieprzekraczającej 1 mm |
| Materiał nośny kontaktowy | PA, czarny |
| Materiał obudowy | TPU, czarny |
| Materiał pieczętowy | FPM/FKM |
| Odporność izolacyjna | ≥ 100MΩ |
| Odporność kontaktowa | ≤ 5mΩ |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Temperatura otoczenia | -25~+85°C |
| Cykl rozmnażania | > 100 |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Przypisanie szpilki | Rodzaj montażu | Kodowanie | Prąd nominalny | napięcie | Wylot kablowy | Zakończenie kontaktów | Część nr. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zestaw przedni | A | 4A | 60 V | Wprost. | Pudełka lutowa | F1205M-SF/M16 |