| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | F1204F-PF/M16 |
| MOQ: | 50 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie w torebkę foliową |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Złącze flanszy M12 |
| Rodzaj kontaktu | Wersja PCB |
| Materiał nośny w kontakcie | PA, czarny |
| Rodzaj | Zestaw przedni |
| Wyjście kablowe | Wprost. |
| Prąd nominalny | 4A |
Złącza do montażu paneli M12 posiadają złącze do montażu panelu okrągłego o średnicy 3/4/5/8/12 słupów z metalowym korpusem i klasą ochrony IP67.Gniazdo wyposażone jest w nici M12 i prąd 4A z końcem kontaktów PCB.
| Standardowy | IEC 61076-2-101 |
|---|---|
| Materiał z orzechów kontaktowych | Pozostałe włókna, z włókien włókienniczych |
| Materiał powierzchni kontaktowej | Pozostałe, o masie nieprzekraczającej 1 mm |
| Materiał nośny kontaktowy | PA, czarny |
| Materiał obudowy | TPU, czarny |
| Materiał pieczętowy | FPM/FKM |
| Odporność izolacyjna | ≥ 100MΩ |
| Odporność kontaktowa | ≤ 5mΩ |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Temperatura otoczenia | -25~+85°C |
| Cykl rozmnażania | > 100 |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Przypisanie szpilki | Rodzaj montażu | Kodowanie | Prąd nominalny | napięcie | Wylot kablowy | Zakończenie kontaktów | Część nr. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zestaw przedni | A | 4A | 250 V | Wprost. | Wersja PCB | M1204F-PF/M16 |