| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | KA1600N |
| MOQ: | 5 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie pudełek papierowych |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Model | Moduł zdalnego wejścia/wyjścia |
| Nazwa | 16-kanałowy moduł wejść cyfrowych |
| Napięcie wejściowe | 24VDC |
| Dopuszczalny zakres | 24VDC(±25%) |
| Typ wejścia | NPN |
| Stopień ochrony | IP20 |
W zautomatyzowanych magazynach i systemach logistycznych moduły zdalnego wejścia/wyjścia mogą być instalowane w różnych miejscach, takich jak linie transportowe, układnice i urządzenia sortujące, w celu zbierania danych w czasie rzeczywistym o lokalizacji, ilości i wadze towarów. Umożliwia to precyzyjne monitorowanie i zarządzanie procesami magazynowania i logistyki. W centrach logistyki e-commerce moduły te poprawiają wydajność i dokładność operacyjną poprzez monitorowanie ruchu towarów.
| Model produktu | KA1600N |
| Nazwa produktu | 16-kanałowy moduł wejść cyfrowych |
| Pobór prądu | 35mA |
| Napięcie wejściowe | 24VDC |
| Dopuszczalny zakres | 24VDC(±25%) |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Typ pojedynczego wejścia | NPN |
| Znamionowe napięcie wejściowe | 0VDC(±3V) |
| Sygnał logiczny wejściowy 1 | -3~3V |
| Sygnał logiczny wejściowy 0 | 15~30V |
| Czas tłumienia | Konfigurowalny: 1~10ms, Wartość domyślna 3ms |
| Typowa wartość prądu wejściowego | 3mA |
| Izolacja i napięcie udarowe | 500V |
| Metoda izolacji | Izolacja optyczna |
| Wymiary | 100mm x 69.65mm x 12mm |
| Temperatura pracy | 0~55℃ |
| Temperatura przechowywania | -25~85℃ |
| Stopień ochrony | IP20 |
Schemat instalacji modułu
Schemat demontażu modułu