| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | KA1600 |
| MOQ: | 5 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie pudełek papierowych |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produkcji | Rozproszony moduł I/O |
| Opis | 16-kanałowy moduł wejść cyfrowych |
| Numer kanału | 16 |
| Sygnał wejściowy | PNP |
| Temperatura pracy | 0~55°C |
| Temperatura przechowywania | -25~85°C |
| Model produktu | KA1600 |
| Nazwa produktu | 16-kanałowy moduł wejść cyfrowych |
| Pobór prądu | 35mA |
| Napięcie wejściowe | 24VDC |
| Dopuszczalny zakres | 24VDC(±25%) |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Typ sygnału wejściowego | PNP |
| Znamionowe napięcie wejściowe | 24VDC(±20%) |
| Sygnał logiczny 1 na wejściu | 15~30V |
| Sygnał logiczny 0 na wejściu | -3~3V |
| Czas tłumienia | Konfigurowalny: 1~10ms, wartość domyślna 3ms |
| Typowy prąd wejściowy | 3mA |
| Izolacja i napięcie przebicia | 500V |
| Metoda izolacji | Izolacja optyczna |
| Wymiary | 100mm × 69.65mm × 12mm |
| Temperatura pracy | 0~55°C |
| Temperatura przechowywania | -25~85°C |
| Stopień ochrony | IP20 |