| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | M1208M-5/P00R |
| MOQ: | 50 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie w torebkę foliową |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Opis | M12 Złącza wstępnie zmontowane |
| Szpilka | 8 |
| Kolor drutu | 1=WH 2=BN 3=GN 4=YE 5=GY 6=PK 7=BU 8=RD |
| Materiał obudowy | TPU, czarny |
| napięcie | 30 V |
| Wskaźnik drutu | 8×0,25 (8×24AWG) PVC, czarny |
| Długość kabla | 2m/5m/10m/na zamówienie |
| Osłonięte | - Nie, nie. |
Złącza M12 z kodem A są powszechnie stosowane do czujników i siłowników.
| Standardowy | IEC 61076-2-101 |
|---|---|
| Materiał z orzechów kontaktowych | Pozostałe włókna, z włókien włókienniczych |
| Materiał powierzchni kontaktowej | Pozostałe, o masie nieprzekraczającej 1 mm |
| Materiał nośny kontaktowy | PA, czarny |
| Materiał obudowy | TPU, czarny |
| Materiał pieczętowy | FPM/FKM |
| Odporność izolacyjna | ≥ 100MΩ |
| Odporność kontaktowa | ≤ 5mΩ |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Temperatura otoczenia | -25~+85°C |
| Cykl rozmnażania | > 100 |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Przypisanie szpilki | Kolor drutu | Kodowanie | Prąd nominalny | napięcie | Wskaźnik drutu | Wylot kablowy | Długość | Model nr. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1=WH 2=BN 3=GN 4 = YE 5=GY 6=PK 7=BU 8=RD |
A | 2A | 30 V | 8x0.25 (8×24AWG) PVC, czarny |
Wprost. | 2M | M1208M-2/P00R | |
| 5M | M1208M-5/P00R | |||||||
| 10M | M1208M-10/P00R |