| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | M1212F-5/P00R |
| MOQ: | 50 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie w torebkę foliową |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Opis | Włącza M12 12 pin |
| Wskaźnik drutu | 12 × 0,14 (12 × 26AWG) PVC, czarny |
| Materiał nośny kontaktowy | PA, czarny |
| Standardowy | IEC 61076-2-101 |
| Materiał pieczętowy | ≥ 100MΩ |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Cykl rozmnażania | > 100 |
| Długość kabla | 5m |
| Standardowy | IEC 61076-2-101 |
| Materiał z orzechów kontaktowych | Pozostałe włókna, z włókien włókienniczych |
| Materiał powierzchni kontaktowej | Pozostałe, o masie nieprzekraczającej 1 mm |
| Materiał nośny kontaktowy | PA, czarny |
| Materiał obudowy | TPU, czarny |
| Materiał pieczętowy | FPM/FKM |
| Odporność izolacyjna | ≥ 100MΩ |
| Odporność kontaktowa | ≤ 5mΩ |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Temperatura otoczenia | -25~+85°C |
| Cykl rozmnażania | > 100 |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Przypisanie szpilki | Kolor drutu | Kodowanie | Prąd nominalny | napięcie | Wskaźnik drutu | Wylot kablowy | Długość | Model nr. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1=BN 2=BU 3=WH 4=GN 5=PK 6=YE 7=BK 8=GY 9=RD 10=VT 11=GY/PK 12=RD/BU |
A | 1.5A | 30 V | 12x0.14 (12×26AWG) PVC, czarny |
Wprost. | 2M 5M 10M |
M1212F-2/P00R M1212F-5/P00R M1212F-10/P00R |