| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | KAPN32X00 |
| MOQ: | 5 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie pudełek papierowych |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
Zintegrowany moduł I/O z serii EC/PN posiada technologię przemysłowej sieci Ethernet EtherCAT/ProfiNet. Dzięki kompaktowej konstrukcji, wysokiej wydajności w czasie rzeczywistym i wszechstronnym opcjom modułu,zapewnia szybkie gromadzenie danych i zoptymalizowaną konfigurację systemu do zastosowań przemysłowych.
| Atrybut | Specyfikacja |
|---|---|
| Numer modelu | KAPN32X00 |
| Kanały wejściowe | 32 wejścia cyfrowe |
| Zużycie mocy wejściowej (MAX) | 2W |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego (± 25%) |
| Rodzaj wejścia | NPN/PNP |
| Wprowadzany sygnał logiczny (1/0) | 15 ~ 30 V / -3 ~ 3 V |
| Prąd wejściowy (typowy) | 3mA |
| Prąd wyjściowy (MAX) | 500 mA |
| Izolacja | Izolacja optokupla 500V |
| Wymiary | 115 mm × 72 mm × 25 mm |
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
| Stopień ochrony | IP20 |
Zaprojektowany do instalacji standardowej kolei DIN35mm z blokami końcowymi typu sprężynowego do szybkiego okablowania. Wspiera wszystkie główne stacje główne EtherCAT / ProfiNET do płynnego zintegrowania systemu.