| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | KRH-Q50G-R4 |
| MOQ: | 10 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie pudełek papierowych |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Pobór prądu | <70mA@24V |
| Zasięg odczytu/zapisu | 0~100mm (w zależności od tagów) |
| Częstotliwość pracy | 13.56MHz |
| Odległość transmisji | <10m |
| Złącze | 5Pin-M12-Acoded-Male |
| Interfejs komunikacyjny | RS-485 |
| Temperatura pracy | -30°C~+70°C |
| Prędkość transmisji | 9600~115200 bps |
Ta kwadratowa głowica odczytu/zapisu HF jest przeznaczona do zastosowań RFID z interfejsem RS485, oferując zasięg odczytu/zapisu 0-100mm i 5-pinowe złącze męskie M12 dla niezawodnej łączności przemysłowej.