| Nazwa marki: | KRONZ |
| Numer modelu: | MB1206-1N-CV3M/HF |
| MOQ: | 10 sztuk |
| Cena: | Negocjowalne |
| Szczegóły opakowania: | Pakowanie pudełek papierowych |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Skrzynka rozdzielcza M12 z 6 portami |
| Typ interfejsu | Z kablem |
| Opis | Skrzynka rozdzielcza |
| Terminacja | Złącza M12 |
| Zastosowanie złącza | Skrzynka rozdzielcza czujników |
| Napięcie znamionowe | 24V DC/AC |
| Prąd znamionowy (Ampery) | 4 A |
| Rozmiar / Wymiar | 17,25*5,8*1,83 cm |
Skrzynka rozdzielcza M12 z 6 portami i elastycznym kablem PVC posiada jednokanałowy NPN z wyświetlaczem LED, zaprojektowana do zautomatyzowanych magazynów i inteligentnych systemów przenośników logistycznych. Ta przemysłowa skrzynka rozdzielcza łączy skanery kodów kreskowych, czytniki RFID, czujniki fotoelektryczne, sterowniki silników i inne urządzenia, umożliwiając funkcje śledzenia materiałów, sortowania i transportu.
Skrzynka rozdzielcza optymalizuje okablowanie sygnałowe na taśmociągach, zmniejsza awarie kabli i poprawia efektywność logistyki.
| Model zamówienia | MB1206-1N-CV3M/HF |
| Typ | NPN |
| Płaszcz | Elastyczny przewód PVC |
| Moc znamionowa Ue | 24V DC/AC |
| Znamionowe napięcie robocze Ub | 10...30 V DC |
| Obciążalność prądowa (A) | 4 A |
| Prąd całkowity (A) | 6 A |
| Lampka wskaźnika zasilania | Zielona lampka wskaźnika LED |
| Stopień ochrony obudowy | IP67 (po prawidłowym podłączeniu) |
| Kolor płaszcza | SZARY |
| Elastyczny przewód PVC | 310 / 3*0,5+6*0,3 mm² |
| Definicja pinów | Pin 1: (+) Pin 2: (S2) Pin 3: (-) Pin 4: (S1) Pin 5: (PE) |
| Wyświetlacz LED | Zasilanie (zielony) Sygnał S1 (żółty) Sygnał S2 (biały) |